Technologie w ploterach i giętarkach

Naszą firmę na rynku wyróżnia przede wszystkim duże doświadczenie w sprzedaży i serwisie urządzeń CNC dla grafików, architektów, projektantów i nie tylko. W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim plotery stołowe, laserowe, frezujące oraz tnące, a także giętarki. W sprzedaży mamy również maszyny używane. Nasz zakres usług obejmuje także profesjonalne doradztwo – z chęcią pomożemy Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego przedsiębiorstwa.

 

Dlaczego warto wybrać DMPlot?

 

Trzonem naszej firmy jest prężnie działający w całym kraju zespół inżynierów, serwisantów i doradców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży maszyn CNC. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy dostępny w naszej ofercie ploter tnący, laserowy i frezujący, wielofunkcyjne urządzenie stołowe czy giętarka były najwyższej jakości. Oferujemy stałe wsparcie techniczne i pomoc serwisową - niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się na sprzęt nowy, czy używany.

 

Jakie urządzenie powinna wybrać Twoja firma?

 

Plotery frezujące i tnące pozwalają na zachowanie dużej dokładności i powtarzalności w realizowanych z ich pomocą projektach, zajmując często mniej miejsca niż frezarka CNC. Wysoka precyzja cięć czyni je idealnym wyborem dla branż elektronicznych i technicznych. Jeśli potrzebny Ci jest większy zakres możliwości, możesz wybrać również urządzenie stołowe.

 

Plotery laserowe z kolei są dużo lepszym wyborem w pracach kreatywnych. Współpracują ze specjalistycznym oprogramowaniem AutoCAD oraz CorelDRAW, dzięki czemu pozwalają wprowadzić w życie nawet najbardziej skomplikowane projekty graficzne. Dobrym uzupełnieniem stołowego urządzenia laserowego może być giętarka do tworzyw sztucznych.

 

Czy warto kupować giętarki i plotery używane?

 

Ze względu na wysokie koszty inwestycja w urządzenie CNC czy giętarka powinna być przemyślanym wyborem. Nie ma nic złego w oszczędnościach budżetowych, na które pozwoli zakup używanego sprzętu. W DMPlot posiadamy szeroki wybór maszyn frezujących, stołowych, laserowych oraz tnących z drugiej ręki, które mogą zaoferować jeszcze wiele godzin dokładnej i bezawaryjnej pracy.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia oraz oprogramowanie dedykowane dla:

Przedsiębiorstw produkcyjnych

Firm stolarskich

i zajmujących się produkcją mebli

Firm zajmujących się produkcją

uszczelnień technicznych

Producentów elektroniki

Poligrafii

Grafiki reklamowej

Rynku tekstylnego

CAD, CAM

Producentów opakowań

Producentów wyrobów

termoformowanych

Konstruktorów prototypów